Goobay | Wall mount | TV Wall Mount Pro TILT (XL) | Black
- TootjadGoobay
- Mudel: 49930
- Saadavus: 5
-
29€
Goobay | Wall mount | TV Wall Mount Pro TILT (XL) | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross weight | 1.29 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 100 " |
| Net weight | 1.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 775 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 125.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Goobay |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote nimetus | TV Wall Mount Pro TILT (XL) |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 300x 200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400, 800x400 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: goobay wall mount tv wall mount pro tilt xl black, 49930, goobay, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





















